News & Events

V pondělí 17. června 2019 dopoledne přišly do naší školy děti předškolního věku z MŠ Bratrská, aby si prohlédly areál školy a zasoutěžily si ve velké tělocvičně.

Hned po příchodu do budovy školy se dětí ujali žáci prvního ročníku tříletého oboru Obráběč kovů. Společně s učitelem tělesné výchovy panem Pavlem Novákem připravili pro děti sportovní zápolení. Děti soutěžily ve třech družstvech. Každé družstvo mělo svého kapitána, který společně s nimi plnil připravené sportovní aktivity.

Na konci sportovního zápolení proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů. Všem dětem předal medaile zástupce ředitele Ing. Jan Ferda.  Medaile za 1., 2. a 3. místo pro ně navrhli a vytiskli na 3D tiskárně žáci 3. ročníku oboru Mechanik seřizovač.

Dětem se zápolení moc líbilo. Společně s našimi žáky pak proběhly školou a rozloučily se s tím, že se třeba do naší školy za několik let vrátí a budou se zde připravovat na budoucí povolání.

Milí žáci, přejeme Vám krásné léto plné nevšedních zážitků, radostí a pohybových aktivit.

WordPress Image Lightbox