Naši partneři

Je zřizovatelem naší školy, nachází se při hranicích s Rakouskem a Německem a vyznačuje se kultivovaným životním prostředím, zachovalou přírodou a potenciálem vhodným pro všechny druhy odpočinku a rekreace.

 THK Co., Ltd. se sídlem v Tokiu vznikla v roce 1972 a stala se první společností na světě, která dokázala uvést na trh zařízení lineárního pohybu prostřednictvím valivého kontaktu, tak zvaného lineárního vedení.

Výrobce sacích a výfukových ventilů do spalovacích motorů. Společnost spadá do skupiny Global Valvetrain, divize Federal-Mogul Powertrain společnosti Federal-Mogul.

Firma MIROSLAV MÁCHA-obrábění kovů s.r.o. je firma s 27 letou historií. Od svého založení se zabývá soustružením dílů a válcováním závitů. V současné době se zabývá přesným CNC soustružením a válcováním závitů.

Hlavní náplní výrobního programu VSP-KOVO, s.r.o. je vývoj a výroba automatických strojů především pro automobilový průmysl a v oblasti vývoje a výroby strojů a zařízení sloužící k mechanizaci a automatizaci výrobních procesů.

Společnost Pokorný se zaměřuje na výrobu vstřikovacích forem pro zpracování termoplastů. Nabízíme komplexní řešení plastových dílů, a to od jejich vývoje, přes konstrukci forem a výrobu v nástrojárně, až po velkosériovou výrobu v lisovně.

Dačice náleží k nejstarším městům historického kraje jihozápadné Moravy. První písemná zmínka pochází z roku 1183. V současné době žije ve městě samotném a jedenácti místních částech přibližně sedm a půl tisíce obyvatel.

Společnost VNP, s.r.o. vznikla v roce 1996 oddělením nástrojárny ze strojírenské firmy TRW-DAS Dačice. Hlavním předmětem činnosti je kusová výroba, výroba speciálních přípravků, nástrojů a měřidel nebo výroba částí forem.

Firma Gaudlitz Precision s.r.o. byla založena v roce 2007 a je součástí německé společnosti Gaudlitz group s historií od roku 1937. Zabývá se zpracováním plastů od vývoje součástek, výroby forem a plastových dílů až po systémovou montáž.

WordPress Image Lightbox