News & Events

Sedmého května 2019 dopoledne žákyně druhého ročníku oboru Ekonomika a podnikání, Lucka Véghová, Maruška Vrbová a Vendula Hlinomazová, dokumentovaly vystoupení předškoláků z mateřské školy u příležitosti Dne matek v Domě s pečovatelskou službou v Dačicích.

Setkání bylo tentokrát spojeno s návštěvou představitelů města Dačice. Starosta Ing. Karel Macků poděkoval všem přítomným maminkám za trpělivost při výchově svých dětí a za lásku, kterou jim věnovaly, a každé ženě předal kytičku.

Děti se svými učitelkami potěšily nejstarší spoluobčany pestrým hudebním a tanečním pásmem. K dětem se přidali i někteří senioři, s chutí a radostí si společně zanotovali známé písničky. Na závěr vystoupení obdarovaly děti babičky i dědečky vlastnoručně vyrobenými dárečky.

Lucka, Maruška i Vendula a vlastně všichni, jež se setkání s našimi staršími spoluobčany zúčastnili, si uvědomili, co to znamená mít rád a dělat radost.