SŠTO Dačice

vchod

SŠTO Dačice

Budova

SŠTO Dačice

CNC

SŠTO Dačice

Strojní dílny

SŠTO Dačice

Nové šatny - atrium

SŠTO Dačice

Nové šatny

SŠTO Dačice

Budova

SŠTO Dačice

Tělocvična

SŠTO Dačice

SIC - studovna

SŠTO Dačice

SIC - počítačová učebna

SŠTO Dačice

SIC - knihovna

SŠTO Dačice

Školní kadeřnictví


AKTUÁLNÍ INFORMACE O DĚNÍ VE ŠKOLE

ŘEMESLNÁ DÍLNA NA DAČICKÉ ŘEŽBĚ

(10.Září 2017)ŘEMESLNÁ DÍLNA NA DAČICKÉ ŘEŽBĚ

V měsíci srpnu se konal devátý ročník Dačické řežby, kde jste kromě mistrů řezbářů, kteří tvořili svá díla přímo v centru města, mohli najít i řemeslnou dílnu Střední školy technické a obchodní Dačice.

Celý článek

Atrium nově

(8.Září 2017)Atrium nově

Jako dárek do nového školního roku dostali naši žáci možnost aktivně i pasivně odpočívat na nově upraveném nádvoří. Vedle stolního tenisu budou v blízké budoucnosti využívat i hřiště s umělým povrchem, kde se bude hrát badminton a další zajímavé hry.

Celý článek

Nové Cenrum praktického vyučování technických a řemeslných oborů SŠTO Dačice - vizualizace

(7.Září 2017)Nové Cenrum  praktického vyučování technických a řemeslných oborů SŠTO Dačice - vizualizace

Prohlédněte si fotografie vizualizace budoucího Centra praktického vyučování technických a řemeslných oborů SŠTO Dačice vsazeného do hlavního areálu Strojírenská. Je zde vidět spojení bývaleho internátu (nově odborné dílny - žlutá budova) a nové přístavby (modrá část). Na pohledu ze střechy vidíte instalaci solárního ohřevu vody. Už se těšíme :-).  

Celý článek

Zahájení školního roku 2017 – 2018

(5.Září 2017)

V pondělí 4. září se studenti po letních prázdninách vrátili do lavic. Všichni se určitě těšili na své spolužáky a učitele.   Zásadní změnu začátek školního roku přináší studentům prvních ročníků, kteří přechází ze základních škol. Obzvlášť jim bychom chtěli popřát hodně štěstí a studijních úspěchů.   

Celý článek

I pedagogové zahájili nový školní rok

(5.Září 2017)I pedagogové zahájili nový školní rok

Každoročně se učitelé naší školy společně loučí s prázdninami a zároveň otvírají nový školní rok společnou akcí. Letos padl los na Slavonice.  

Celý článek

Vyhlášení dalších kol přijímacího řízení pro školní rok 2017/2018

(4.Září 2017)

Ředitel školy v souladu s §60 - §60d zákona 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) vyhlašuje další kola přijímacího řízení pro školní rok 2017/2018, stanovuje přepokládaný počet přijímaných uchazečů, jednotná kritéria přijímání a způsob hodnocení jejich splnění.

Maturitní a závěrečné zkoušky - náhradní a opravné termíny

(30.Červen 2017)

Maturitní a závěrečné zkoušky - náhradní a opravné termíny. Bližší informace naleznete v přiloženém souboru.

Noví absolventi oboru Elektrikář

(30.Červen 2017)Noví absolventi oboru Elektrikář

V úterý 27. června 2017 dostalo devět čerstvých absolventů oboru Elektrikář, kteří splnili všechny požadavky pro jednoleté zkrácené studium a jeho ukončení, výuční list a spolu s ním osvědčení z vyhlášky 50, které je nedílnou součástí úplné kvalifikace pro práce v elektrotechnice. 

Celý článek

Prezentace třídy MS3

(30.Červen 2017)

V rámci odborného výcviku absolvovali žáci třídy MS3 celkem 9 celodenních přednášek připravených pracovníky firem THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH, a.s. a Federal-Mogul Valvetrain, s.r.o.  Žáci se seznámili s organizací řízení a výroby ve firmách a s vysokou úrovní testování i kontrolou výrobků. Získali též informace o péči firem o zaměstnance, o podmínkách dodržování bezpečnosti práce a ochraně životního prostředí. Nedílnou součástí přednášek byly exkurze do výrobních hal, ukázky konkrétních výrobních a kontrolních postupů a testování.

Celý článek

Sportuj ve škole

(30.Červen 2017)Sportuj ve škole

Ve školním roce 2016/2017 proběhlo na naší škole mnoho sportovních akcí. Ty nejzajímavější jsou však pořádány vždy až na závěr roku.

Celý článek

OBORY STUDIA

Hlavní vzdělávací partner

Jihočeský kraj

Partnerská škola

Facebook SŠTO Dačice